Vakantie
Dinsdag 09 Februari 2010 at 5:32 pm.Daar ik graag een vakantie heb om naar uit te kijken, ben ik alweer druk de volgende aan het plannen. Malaysia. Stranden, eilandjes, Borneo, Langkawi, aapjes, Kuala Lumpur, bergen, Twin Towers, and what have you. En heel lekker eten niet te vergeten. Alle mogelijke resorts heb ik bekeken, en ik houd de ticketprijzen als een havik in de gaten. Op m'n facebook stromen de tips binnen voor dingen die ik niet mag missen. Daar ik pas half september ga, heb ik nu gewoon zeven maanden voorpret. Met beetje hotelletjes en guesthouses kijken, me verlekkeren aan het Shangri La resort (boven budget) en in m'n hoofd de geluiden van het tropische regenwoud op Borneo.
vijf reacties
@Swan: Ja, Mount KK staat ook op lijstje. Overigens hebben meerdere mensen me verteld dat dat een eitje was. Vermoed dat het achteraf wellicht zo lijkt, maar dat jouw geheugen waarheidsgetrouwer is!
Gypsy - 09-02-’10 21:40
Borneo rules! En als je jezelf wilt uitdagen, beklim dan Mount Kota Kinabalu! Een hel, maar ik was zo trots dat ik de top haalde!
Swan (URL) - 09-02-’10 18:36