Obamapedia
Dinsdag 31 Maart 2009 at 11:55 pm.Z'n auto kan nog geen 100, en is een slome optrekker (15 seconden van nul tot bijna 100). De chauf is al sinds vorige week in Londen om aan de verkeerde kant van de weg te leren rijden. Er is zuurstof en bloed (type AB, mocht u het zich afvragen) aan boord voor als er ineens een transfusie nodig is.
200 man geheime dienst, 300 state department officials, 4 speech schrijvers, 12 teleprompters (dat zijn autocues volgens google), 35 auto's. Hij gaat met de Marine One naar Regent Park om uit logeren te gaan bij de ambassadeur (die de grootste tuin van Londen heeft na Buckingham Palace, zal ook geen yank zijn). En met dezelfde heli gaat hij dan naar de Excel donderdag. En daar zie ik mogelijkheden vanuit mijn raam op de 24ste verdieping. Best cool als je Marine One voorbij ziet vliegen. Ik denk dat ik donderdag niet zo hard ga werken. Jamie Oliver gaat wel heel hard werken deze week. Die mag morgen het diner verzorgen met z'n Fifteen mannen. Maar zonder z'n mobieltje. Die mag 'ie van tevoren inleveren bij een van die 200 geheime mannen.
En dit weet ik dus allemaal dankzij de London Paper he?! Niks geen hoogstaande Economist of BBC website. De fijne krant met de lavendelkleurige balken. Vol met weetjes over een man die ook maar gewoon z'n werk doet.
vijf reacties
Wij hebben hier net gisteren iets vna zeventig delegaties gehad voor de Afghanistan-conferentie. Snelwegen afgesloten en grote media-aandacht……Helaas geen Marine One, Hillary vliegt met een soort businessjet en kwam over de Haagse straten per taxi of zo naar het Congrescentrum. Eenvoud siert de mens…..
Leo (E-mail ) (URL) - 01-04-’09 12:13
Leuke weetjes!
Lisa - 01-04-’09 00:16