Feestje
Dinsdag 19 December 2006 at 11:18 pm.Leuk leuk leuk, een feestje voor de kerst. Een feestje in m'n straat ook nog. Een feestje met een paar goede vrienden en veel dierbare kennissen. Alleen....dinsdagavond? Zit ik met m'n goede gedrag....al weer thuis!
Anyway, Alberto's kerstborrel was een groot succes. Leuk ook om eindelijk C weer eens te zien. C was een studievriendje, en toen hij in '99 naar Londen verhuisde, verloren we elkaar uit het oog. Enkele maanden geleden bleek dat ik z'n Engelse vriendin geregeld zag. En vanavond zag ik dan ook eindelijk C weer. Alsof het gisteren was, in plaats van zeven jaar geleden. Net zo gezellig als toen, en in no time bijgepraat.
Dit wordt weer zo'n nacht dat ik dankbaar en happy in slaap val. Dit jaar was fantastisch, en vanavond stond ik daar weer bij stil.
Eén reactie
Test.. Test..
Bob - 20-12-’06 10:56