En dat is ook Kaapstad....
Donderdag 29 Oktober 2009 at 09:14 am.Mail van programme leader: "Some tragic news, A.B. was hijacked on Tuesday night and had his throat cut. He is doing well in hospital and visitors are allowed today. "
Wij rijden een B-klasse huurauto (zeg maar net geen renault twingo), gaan doorgaans voor 7pm naar huis, over een drukke snelweg, met altijd minstens twee mensen. Het risico zal voor ons dus denk ik laag liggen. Maar een risico blijft het.
zes reacties
Je kunt je er nooit helemaal tegen wapenen. Het hoort er nu eenmaal bij. Helaas.
Rian (URL) - 29-10-’09 12:55Het waren wel de horror verhalen waar ik aan dacht, toen ik las dat je naar Zuid-Afrika ging. Maar dit soort dingen kunnen even goed in ons koude kikkerlandje gebeuren.
Theo (URL) - 29-10-’09 21:14
@ Theo: nou, de kans is wel heel veel groter daar hoor. Bijna iedereen die je spreekt heeft wel een buurman, broer of collega die het is overkomen. Dat is in NL godzijdank best zeldzaam.
Gypsy - 29-10-’09 21:23
Mijn stiefkind was er afgelopen week, nou ja, niet in Kaapstad. Ik vind het maar niets. Was blij dat ie heelhuids terugkwam. vertelde dat ze ‘s avonds terug werden gereden door mannen met geweren… Vriendlief wil er heen, ik pas er voor. Het kan overal gebeuren, dat weet ik, maar ik vind de risico’s daar te groot. Zeker ook door ons gezinssamenstelling (ik donkere huidskleur en zij zo blank als het maar kan…). Afijn, hopelijk komt het goed met je vriend. Geestelijk en lichamelijk. Vreselijk, zeg.
Lisa - 30-10-’09 12:08
Getverdemme, dat is een naar idee. Dat je dus altijd met z’n tweeën op pad moet.
BB (URL) - 30-10-’09 18:16
Hé bah wat eng!
Maaike (URL) - 29-10-’09 10:49