Over

The image in the header is © Andreas Reinhold.

Archieven

Last Comments

JohnWest (Flirtalicious): Dus we krijgen ook geen update meer in typische hilarische Gypsy style? :)
Gypsy (Flirtalicious): Tsja…al die afhakers. Ik had jullie goed kunnen entertainen vanavond met m’n verhalen
JohnWest (Flirtalicious): Nog geen reacties?! Waar is snip??? Jammer dat de intervisie pas over 2 maanden gepland staat. A…
Eug (Vriendschap): En hier zit ik dan aan de andere kant van de wereld, jou te missen!
Borg (Amsterdam op z'n …): Heerlijke foto’s! Ik mis die zon nu wel, vond het zo fijn dat het zo licht buiten was.
Maaike (Land nummer drie): Zo te lezen heb je echt genoten!

Categorieën

Links

Zoek!

Dinges

Draait op PivotX - 2.2.5 
XML: RSS Feed 
XML: Atom Feed 

« Verslaafd | Home | Tranen »

Thunder and lightning

Dinsdag 26 Mei 2009 at 09:45 am.

Vroeger, toen ik nog een mini-gypsy was, gingen wij altijd kamperen in Karinthie (altijd als in: veertien zomers naar dezelfde camping - de reis- en ontdekkingslust hebben bro en ik duidelijk niet van huis uit meegekregen). In een dal, tussen bergtoppen met de prachtige namen Grossglockner en Hogenbier (of zo klinken die namen ten minste). En minstens een keer per vakantie ging het gigantisch te keer zo in dat dal. Waanzinnig onweer. In je tentje liggen luisteren en dan door de stromende warme regen naar het wc-gebouw rennen en de flitsen zien. Dat zijn mijn vakantieherinneringen. En nog steeds ben ik dol op onweer. Iets minder dol toen we gisteren door licht onweer vlogen en in een luchtzak terechtkwamen wat tot een gillend meisje achterin leidde. Maar wel dol op onweer als ik lekker thuis ben. Dus toen ik gisteravond alle Facebook status updates uit Amsterdam voorbij zag komen, was ik ietwat jaloers. Het moet wel het meest indrukwekkende onweer in jaren zijn geweest. En hier dus niks. Beetje regen, beetje wind. Lafjes.

Oh, en de irritante onderhuurder heeft toegezegd per 1 juli op te zouten. Dus mocht je iemand weten die een drie kamerappartement met parkeerplaats op de Amsterdamse eilanden zoekt....let me know!

acht reacties

Maartje

misschien luna van maanisch??

Maartje - 26-05-’09 10:14
Luna

Hi Gypsy!
Zou je mij misschien de specificaties e.d. kunnen mailen? Ik ben namelijk op zoek naar woonruimte in A’dam… Ik hoor graag van je!

Luna (E-mail ) (URL) - 26-05-’09 11:21
She

Wat fijn van de huisgenoot! En blijkbaar was het onweer idd erg heftig, maar heb er in Utrecht weinig van meegekregen, terwijl ik toch de halve nacht wakker lag. Jammer, want vind het ook altijd wel indrukwekkend en spannend.

She (URL) - 26-05-’09 12:13
Hette

Ik ben geen fan van onweer. Gelukkig heeft het onweer Braunschweig nog niet bereikt (of overgeslagen, dat zou helemaal mooi zijn).

Hette (URL) - 26-05-’09 16:01
Gonda

Ik was (heel lafjes) best een beetje bang. Alleen thuis etc. Bloedheet in huis, maar durfde mijn raam niet open te zetten omdat ik wel eens gelezen heb dat de bliksem door het open raam naar binnen kan slaan. En ik slaap onder het raam… Geen oog dicht gedaan en drijfnat van transpiratie. Vannacht ga ik heerlijk onder het koele raam liggen. Verheug me nu al op het moment dat ik naar bed mag :-)

Gonda (E-mail ) (URL) - 26-05-’09 19:22
Lisa

Yes, de hhuurder eruit. Helaas, niets meer gehoord van die kennis met een kennis die een woning zocht.

Lisa - 26-05-’09 23:44
Danielle

Toch niet in Eberndorf he? Daar heb ik 16 zomers doorgebracht…. Herinner je je de Petzen nog :-) ? Met die enge kabelliftjes?

Danielle (URL) - 29-05-’09 21:29
Gypsy

@ Danielle: jawel!!! Wat grappig. Wij zaten in een dorpje bij Eberndorf, Gosselsdorf, waar verder niets was. Herinner me de Petzen idd nog.

Gypsy - 29-05-’09 21:47




(optioneel veld)
(optioneel veld)

Persoonlijke info onthouden?
Kleine lettertjes: Alle HTML-tags behalve <b> en <i> zullen uit je reactie worden verwijderd. Je maakt links door gewoon een URL of e-mailadres in te typen.