Kopenhagen (halve) dag twee
Zondag 24 Mei 2009 at 12:32 pm.Het begon zo leuk. Zonnig. Warm zelfs. Ik dacht nog 'Arme marathonlopers, dat wordt een hete 42 kilometer'. Maar om elf uur begon het te regenen. Tegen twaalven was ik koud en nat. En ging ik maar weer even naar het hotel, ondertussen de langslopende lopers aanmoedigend. Overigens klinkt het nu droog. Dan tijd voor lunch en de paleizen enzo. Vanochtend 'deed' ik Christiana, een soort anarchistisch eigen land. Erg leuk. Het ligt in een prachtig natuurgebied waar ik ruim een uur doorheen liep. Wat lopers, maar verder was het sereen. Het drukkere stuk was vol cafetjes, ateliers, enzovoort. Kreeg op m'n kop toen ik een foto van een muurschildering maakte - in de straat waar ik toen was wordt hash verhandeld, en dat mag niet. En dus mag je geen foto's maken. Gelukkig hoefde ik niets te deleten. De collage geeft een kleine sfeerimpressie.

elf reacties
Lijkt me een leuke stad om een keer naar toe te gaan. Trouwens mazzel dat ze je in die straat verder met rust gelaten hebben. Lijkt me niet leuk om dat mee te maken.
Theo (URL) - 24-05-’09 19:49
@ Theo: zeker doen! En ach, ze waren hartstikke beleefd en vriendelijk hoor (werd twee keer gestopt – had niet door dat het verbod voor hele straat gold). Liet even m’n foto zien en toen was het ok.
Gypsy - 24-05-’09 20:07
Ik werd trouwens gek van de hash-verkopers in Lissabon. Heb je daar geen last van gehad?
JohnWest - 25-05-’09 11:35
Met alle respect – ik vind je toch meer kakker dan drugsgebruiker. Maar goed…
Gypsy - 25-05-’09 14:43
Ik vind je taalgebruik wel gniffelwaardig. "Overigens klinkt het nu droog." Kostelijk.
UncleB (E-mail ) (URL) - 24-05-’09 16:07