Stomme auto's
Donderdag 21 September 2006 at 8:51 pm. Om kwart over zes uit 010 wegrijden om even na achten in Adam aan te komen. Supermarkt dicht (geen kattenvoer en -korrels), journaalopening gemist (heb het geneuzel dus op teletekst moeten volgen), te donker om hard te lopen (hoewel ik daar maar aan moet wennen anders wordt het niks komende maanden). Wat een file. En nog niet eens klaar met werken...Overigens: meer mensen de oranjeroze zon onder zien gaan? Daar kon ik dan weer wel uitvoerig naar kijken. Weilanden, houtwallen, sloten en een vuurbal. Prachtig!
twee reacties
Boahh ja, ik heb ook ineens o-ve-ral file terwijl ik eerst nergens last van had. Zo is mijn reistijd met gemiddeld 3 kwartier toegenomen. Maar die zonsondergang heb ik toch gemist (dan had ik het er misschien nog voor over gehad..).
Eline (URL) - 22-09-’06 08:49
Ik heb inderdaad vanuit de auto een mijn mooiste zonsondergangen gefotografeerd…
Amiek (URL) - 21-09-’06 21:51Vandaag heb ik hem gemist. Vanwege gemis aan werkplekken was ik alweer om 13.30 thuis om aan mijn keukentafel verder te werken